Volvo ir Saab dizaino palyginimas. Saab remontas

Volvo ir Saab – tai švediški automobiliai, kurie ratas į ratą reidėjo kilometrus, o žmogus koja kojon žengė kartu šiems automobiliams vis gražėjant. Moterys apie automobilius gal ir ne daug išmano, aš tikrai volvo-y-saabneišmanau apie tai, kas yra po vienos ar kitos mašinos kapotu. Už tat tikrai galiu pasakyti, kuri mašina man išoriškai graži, stilinga, pikta, o su kuria man būtų gėda nuvažiuoti net į vaistinę. Kalbant apie švediškų automobilių remontą, tai kainos svyruoja tarp vokiškų automobilių detalių kainos ir japoniškų automobilių detalių kainos. Tai, galbūt Volvo ir Saab remontas yra tas aukso viduriukas, kurio žmonės nuolatos ieško.

Volvo ir Saab dizainas nestovėjo vietoje, o kito, kito ir kito. Kinta iki šiol. Sakoma, kad modernieji automobiliai savo išore nuo išraiškingos persikels į minimalistinę. O kaip Volvo ir Saab atrodė anksčiau? Kaip ir dauguma senų automobilių, šių dviejų markių automobiliai buvo itin kampuoti, elegancijos jų išvaizdoje tikrai mažai. Mano nepatyrusi akis galėtų teigti, kad bėgant metams automobilių išorė tapo nebe tokia grubi, nebe tokia vyriška kokia buvo pradžioje. Šiais laikais tiek Volvo, tiek ir Saab galima rasti apvalutes, nušlifuotais kampais, beveik moteriškas. Tai gražu. Dabar šie automobiliai yra tarsi klasikinio ir sportinio automobilio mišinys, jei turėsime omenyje jų išvaizdą. Bet žinote ką? Jei jau apie dizainą, tai pasakysiu, kad nauji kabrioletai (nesvarbu, Volvo ar Saab) atrodo įspūdingai. Tokiu pavažinėti ar būti pavėžintai nors valandžiukę būtų tikra svajonė. Tiesą pasakius, dar nėra tekę važiuoti jokio modelio kabrioletu, gal todėl jie taip ir vilioja. Automobiliai be stogo atrodo tokie pašėlę kaip ir juos vairuojantys asmenys. Niekada negalėčiau įsivaizduoti, kad mašiną nuleistu stogu vairuotų nuobodus žmogus. Taip būti tiesiog negali. Manau, kad kaip žmonės pagal savo išvaizdą renkasi šunis, taip ir pagal savo charakterį perka automobilius. Ir tai yra nuostabu. Paklauskite vyro, koks jo svajonių automobilis ir tai daug apie jį pasakys. Ar jo pasirinkimas bus veržlus automobilis, ar ekonomiškas, o gal retro, o jei traktorius??? Tegu atsakymai kalba!

Dar kyla klausimas, kur geriausiai daromas Volvo arba Saab remontas? Neretai šias dvi automobilių rūšis galima taisyti tame pačiame automobilių servise. Tai lemia paprastas faktas, kurį jau atskleidžiau prieš tai – abu automobiliai švediški. Jei mechanikas moka puikiai remontuoti Volvo automobilius, tai ir Saab remontas jam nebus neįkandamas riešutas. Tačiau būna ir atskirų servisų, kurie turi centro vardą. Volvo centras būtų atsakingas už Volvo remontą, o Saab remontas vyktų Saab centre. Šiomis vietomis tikrai galite pasikliauti, bet jos tikrai pratuštintų jūsų kišenes. Tad norėdami, kad koks Saab remontas nenumautų paskutinių kelnių, nesirinkite pačio prestižiškiausio serviso, bet ir šiukštu neikite į tokį, kurio reputacija abejotino lygio…

O dabar laikas mano subjektyviai nuomonei grožio klausimais įgauti konkretumo. Pavardinsiu gražiausius mano akimis stilingiausius Volvo ir Saab modelius. Volvo top 5:

  • Volvo amazon;
  • Volvo P1800S 1960;
  • Volvo PV444;
  • Volvo S60;
  • Volvo C70.

Gražieji Saab:

  • Saab Sonett 1955-57;
  • Saab Sonett V4 (jei priekis užapvalintas, o ne nusmailintas);
  • Saab 9-5 sedan 2010;
  • Saab 9-7X;
  • Saab 9-3 Linear 2005.

Dar pridėsiu, kad automobiliui labai svarbi yra ir jo spalva. To paties modelio automobilis raudonas gali atrodyti baisiai, o juodas pukiai ir t. t.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *