Volvo servisas kuria saugiausią automobilį

Internete tarsi skalndo vieša nuomonė, kad volvo servisas kuria vieną saugiausių automobilių, bet tokiu atveju kyla vienas klausimas. Kodėl interneto paieškoje patikrinus, ką vairuoja mūsų „angelai sargai“ (policininkai), tarp tų automobilių markių volvo nematyti. Jei volvo nėra tinkamas policijos pareigūnui, kuris turi užtikrinti savo ir kitų saugumą aukščiausiu lygiu, tai kuo volvo centras gali nustebinti ir prisivilioti paprastą vairuotoją? O nustebinti tikrai yra kuo!Volvo-XC90-2015-1

Pirmiausia, tai Volvo centras ne tik gamina automobilius, kuria naujus jų modelius, bet ir įnirtingai domisi technologinėmis naujovėmis, skirtomis automobiliams. Jie domisi ne tik tuo, ką sukuria jų pačių turimi specialistai, mokslininkai, bet ir kitos įmonės. Tikslas yra vienas – domėtis gyvenimiškomis situacijomis, auto avarijų priežastimis ir taip viską paversti skaičiais, kurie parodytų avarijų priežastis. Remdamiesi tomis priežastimis volvo servisas išsikėlė labai didelį tikslą – iki 2020 metų sukurti automobilį, kuris neturėtų galimybės patekti į auto įvykį dėl įmontuotų saugos priemonių jame. Šį naująjį savo kuriamą automobilį volvo servisas vadina „XC90“. Ši automobilis turės tokias inovacijas:

  • nuslydimo nuo kelio apsaugą;
  • automatinį stabdymą sankryžose;
  • priešavarinę smūgio iš galo apsaugos sistemą;
  • naujovišką automobilio apsivertimo prevencijos ir apsaugos sitemą.

Šie inovaciniai išradimai visi kartu turės vienintelį tikslą, pasiekti, kad auto avarijose daugiau nežūtų žmonės, kad nebūtų tikimybės net ir susižaloti. Tai reiškia, kad automobilyje atsiras dar daugiau automatikos, nes įvairios sistemos juk turi turėti kokius tai daviklius, kurie reaguos į aplinką, gal į kelio ženklus ar pan., nes kaip kitaip automobilis užfiksuos, kad artėja ta pati sankryža? Bet grįžkime iš ateities planų į dabartį. Ką šiuo metu gali pasiūlyti volvo servisas? Vairuotojus nemažai dominai „Volvo V40“. Šis automobilis su 300 AG ir dviejų litrų darbo tūrio benzininiu motoru yra artimesniuose volvo planuose.

Iš tiesų automobilius gaminančios gamyklos ir automobilių kūrėjai vienu metu turi ne vieną užsibrėžtą tikslą. Kodėl taip yra? Kodėl nesikoncentruojama į vieną tikslą? Taip daroma tikslingai, juk įmonė yra gerai žinoma visoje automobilių rinkoje, gamyklose dirba tūkstančiai darbuotojų, turint tokius pajėgumus galima padalinti žmones dirbti ir prie skirtingų projektų, misijų. Galbūt kažkuris tikslas nebus išpildytas iki galo, nes vienai komandai ar padaliniui pritrūks laiko, o gal kažkas tiesiog nepasiseks siekiant 110 % kokybės. Tokiu atveju kiti projektai, kurie sulauks sėkmės, yra tarsi apsidraudimas, kad viena nesėkmė nenuves visos įmonės nesėkmių keliu. Iš esmės bet kokia gamykla ar įmonė yra susitaikiusi su verslo realybe, bet daugybės bandymų kokybė nebus pasiekta, o kai ji bus pasiekta, galės pasiekti rinką ir užimti geras pozicijas joje. Verslas apskritai yra sėkmių ir nesėkmių srautas, nesustabdomas, nes jei sustojama, tai reiškia, kad pasiduodamas. Savaime aišku, toks grandas kaip volvo servisas niekada nepasiduos ir kovos dėl savo tikslų, nes turi visas reikiamas priemones savo tikslams siekti. Svarbiausia, kad automobilių kūrėjai juda kaip automobiliai: kai viskas gerai, judama tik į priekį, kai atsiranda nesklandumų, įjungiamas atbulinis, grįžtama į problemos vietą, problema pašalinama ar apvažiuojama (randamas sprendimas), tada vėl judama pirmyn. Kai kelionės tikslas aiškus, jis visada anksčiau ar vėliau bus pasiektas, kitaip keliauti nebūtų prasmės. O kelionės su volvo yra saugios jau dabar, kai vairuoa protingas vairuotojas, tad kodėl nekeliauti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *