Internetinių svetainių kūrimas yra atliekamas su specialistų pagalba

 

internetiniu-svetainiu-kurimasInternetinės svetainės kūrimo metu dažniausiai  dirba keli  specialistai, tai web-dizaineris, vadybininkas, programuotojas ir seo specialistas.  Be to, priklausomai  nuo  būsimos svetainės  sudėtingumo ir  rūšies gali  būti reikalingos copy riteri, flash programuotojo ir korektoriaus paslaugos. Ir toliau jūs  sužinosite  kokias gi ypatybes turi  internetinių svetainių kūrimas ir  iš kokių pagrindinių  etapų yra  sudarytas šis nelengvas darbas. Taigi kokie  yra svetainės  kūrimo etapai?  Visų pirma  turi  būti   suprojektuojama  ir išvystoma T3, kad  būtų  sukurtas  web projektas.  Šiame  darbų  etape darbus  atlieka vadybininkai. Jie turi nustatyti ko reikia  užsakovui, atsižvelgiant į jo reikalavimus  ir norus.  Kai jau bus  atlikta  analizė užsakovui yra   siūlomi patys  tinkamiausi resursai ir yra nustatoma jų  struktūra.  Apskritai, internetinių svetainių kūrimas tai yra  sudėtingas ir daug darbo reikalaujantis procesas, kuris reikalauja  kruopščios kontrolės   atliekant darbus.  Juk reikia  nutarti kaip  atrodys jūsų internetinė svetainė, koks  bus programinis  pagrindas, kaip galima užtikrinti saugumą ir kita.  pirmojo  etapo rezultatas tai yra  techninė užduotis, kurioje  yra  viskas  aiškiai parašyta.  Ji reikalauja  užsakovo  ir  įmonės  sutikimo.  Vėliau  yra  atliekamas antrasis darbų  etapas.

Internetinių svetainių kūrimas  antrame darbų  etape tai yra jau ir dizainerio įsitraukimas. Užsakovas  labai  plačiai papasakos apie tai kaip turėtų  atrodyti jų internetinė svetainė, o atlikėjas daro viską, kad   užsakovo  norai taptų  realybe.  Taigi tai turi  būti  bendras darbas.  Internetinė  svetainė turi  atspindėti nepakartojamą  savo savininko  stilių, jo įmonės  stilių ir  turi išsiskirti iš konkurentų tarpo.  Nereikėtų pasirinkti  jau paruoštų šablonų, kadangi jie nesugebės  sukurti reikiamo  efekto ir  nepadarys  reikiamo įspūdžio  potencialiems klientams.  Tuo labiau gali nutikti  taip, kad  svetainė pagal pasirinktą  šabloną jau  kažkur egzistuoja. O taip  greičiausiai tikrai bus. Jūs  gi nenorėsite  pamatyti savo internetinės svetainės  antrininką.  Trečiasis  svetainių kūrimo  etapas tai yra  dizaino maketo adaptacija pagal  html kodus.  Šis darbas gula  ant profesionalaus specialisto pečių.  Internetinė svetainė privalo gerai  atrodyti visur.  Be to, reikia  atsižvelgti ir į tai iš kurio  ekrano bus  matoma svetainė.  Kaip yra žinoma, beveik visi vartotojai  turi standartinius monitorius, tačiau  negalima  pamiršti ir apie  kitus, kurie  turi  kitus monitorius.  Jei yra  atliekami darbai  su  statistine svetaine tokiu  atveju tai yra  techninių darbų  etapas ir vėliau svetainė yra  užpildoma turiniu.  Kai yra kuriama dinamiška svetainė yra ir daugiau veiksmų, kuriuos reikia  atlikti.  Vėliau yra  išvystoma  CMS, ši sistema  suteikia galimybę valdyti internetinę svetainę, neturint jokių programavimo žinių.  Užsakovui pakanka  būti  tiesiog pradedančiu vartotoju. Ir štai  šio darbo pagaliau imasi  web-programuotojas, kuris yra atsakingas  už CMS  adaptaciją.

Kitas etapas, kai yra  atliekamas internetinių svetainių kūrimas tai  jos testavimas. Kai programuotojas baigia darbą yra būtina  testuoti gautą  produktą. Dažniausiai patikrinimas yra  atliekamas su specialiomis programomis, kurias turi kiekviena  solidi įmonė, kuri  kuria internetines  svetaines.   Jei viskas gerai tokiu  atveju vėliau reikia pirkti  domeną.   Ir štai paskutinis darbų etapas, kurį yra  būtina  atlikt tai internetinės svetainės  užpildymas turiniu. Viskas priklauso nuo to kas  bus nurodyta  T3.  Jei visa  tai jau yra padaryta tokiu  atveju tai bus  galima  padaryti  su  CMS pagalba, yra  talpinami straipsniai, paveikslėliai ir įvairios  skiltys. Kai  sutartyje  yra nurodyta, kad šį darbą turi atlikti vadybininkai tokiu  atveju jie patys rašys straipsnius ir jie bus patalpinti internetinėje svetainėje.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *