Granuliniai katilai išspręs jūsų namų šildymo problemas

granuliniai katilaiGranuliniai katilai, tai yra vienas iš optimaliausių būdų turėti autonomišką šildymą. Ypatingai aktualūs granuliniai katilai yra užmiesčio namų rinkoje, kuri labai sparčiai plečiasi. Būtent todėl granuliniai katilai tampa vis populiaresni. Granulinių katilų energija yra medžio granulės, kurios yra gaminamos supresuojant medžio liekanas. Štai ir pirmasis medžio granulių privalumas. Tačiau tai dar ne viskas granuliniai katilai taip pat gali būti kūrenami durpėmis, šiaudais ir pelais. Taigi jūs nutarsite įsigyti granulinį katilą kuro jums tikrai netruks.

Kokie gi yra pagrindiniai granulinių katilų privalumai? Visų pirma granuliniai katilai jums garantuos energetinę nepriklausomybę. Granulinėmis kūrenamiems katilams yra reikalinga tik elektra. Jei staiga dingtų elektra, nieko baisaus nenutiks, kadangi granuliniai katilai yra saugūs ir efektyvūs. Todėl dingus elektrai nenutiks nieko baisaus. Tačiau net tuo atveju jei elektra ir dingtų granuliniai katilai turi sukaupę tiek energijos, kad gali būti kūrenami dar 8 valandas. O šio laiko visiškai pakaks, kad būtu sutvarkyti visi gedimai.

Žinoma, galbūt granuliniai katilai kainuoja nelabai pigiai, tačiau reikia kreipti dėmesį ne į kainą, o į perspektyvą, kurią jūs gausite, kadangi pinigai, kuriuos jūs išleidote granulinio katilo įsigijimui jums atsipirks per keletą metų. Taip pat vienas iš granulinių katilų privalumų yra ekologiškumas ir autonomiškumas. Kadangi presuojant medžio granules nenaudojamos jokios kenksmingos cheminės medžiagos. O vieną kartą užkrovus granulinį katilą jis gali veikti nuo 4 iki 7 dienų, priklausomai nuo to koks yra šildymo intensyvumas. O po kūrenimo reikia tik surinkti pelenus, kurių susikaupia kur kas mažiau. Granuliniai katilai tai gali būti pirmasis žingsnis link jūsų energetinės nepriklausomybės ir energijos taupymo. Tikrai granuliniai katilai gali būti vadinami vienais iš ekonomiškiausių. Šie katilai yra ekonomiški ne tik dėl optimalaus kuro sunaudojimo, tačiau ir todėl, kad granuliniai katilai jums tarnaus labai ilgai. Mūsų siūlomas šiuolaikiškas granulinių katilų asortimentas labai platus, kad pradžioje galima pasiklysti tarp granulinių katilų įvairovės, kadangi jų modelių, modifikacijų ir techninių parametrų pasirinkimas yra tikrai labai didelis. Tačiau viskas tampa kur kas paprasčiau, kai yra pradedama analizuoti konkrečią situaciją ir yra suvokiama ko jums reikia. Granuliniai katilai, tai yra prietaisai, kurie visam laikui išspręs jūsų namų šildymo problemas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *