Įvairios paskirties dviračių pavaros

dviracio pavarosPatyrę dviratininkai dažnai kalba kaip teisingai pasirinkti dviračio pavaras, priklausomai nuo to kokiomis sąlygomis jūs važinėjate. Pavyzdžiui jei jūs važiuojate miesto gatvėmis tokiu atveju santykis turi būti 1,6 . Pirmose žvaigždutėse dantukų skaičius gali būti nuo 28 iki 59, o galinėse nuo 9 iki 23. Tai kokios bus jūsų dviračio galimybės priklauso nuo žvaigždučių pasirinkimo ir ratų skersmens. Dviračio pavaros tai yra reikšminga dviračio dalis, kadangi ji padeda greičiau važiuoti.

Dviračio pavaros yra skirstomos į tris rūšis:

  • Dviračio pavaros su vidiniu mechanizmu;
  • Pavaros su išoriniu mechanizmu;
  • Ir mišrios dviračio pavaros.

Dažniausiai yra naudojamos pavaros su išoriniu mechanizmu. Pavaros darbas susideda iš to, kad būtų galima permesti grandinę nuo vienos žvaigždutės nuo kitos. Dviračio pavarų pasirinkimas priklauso nuo to kokia yra jūsų dviračio paskirtis, kur bus naudojamas dviratis. Tam, kad jūsų važiavimas dviračiu taptų paprastesnis ir būtų geriau išnaudojamos važiavimo jėgos yra naudojami įvairiausi mechanizmai. Tokie kaip dviračio pavaros. Šis mechanizmas jums padės sumažinti greitį, kai jūs kilsite į kalną ir išauga greitis, kai yra važiuojama lygiu keliu. Tokiu būdu nepasikeis jūsų dviračio naudojamos jėgos. Tuo metu, kai automobilio vairuotojas važiuodamas keliu mato prieš save lygų kelią, dviratininkas tuo metu važiuodamas mato pakilimus ir nusileidimus.

Praktiškai visi dviratininkai turi vienokias arba kitokias dviračių pavaras. Šis mechanizmas reikalauja pakankamai kruopštaus pavarų reguliavimo ir aptarnavimo, tačiau tuo pačiu dviračio pavaros pasižymi mažu svoriu ir yra pakankamai patikimos. Kai jūs važiuosite lygiu keliu ir su dviračio pavaros pagalbą pasirinksite optimalų greitį , tokiu atveju, kai važiuosite kalnuotomis pajausite, kad išsaugoti pedalų minimo greitį yra pakankamai sudėtinga, jis tampa vis lėtesnis ir lėtesnis. Šioje situacijoje jums gali padėti greitas pavaros perjungimas tokiu būdu bus išsaugomas pedalų minimo greitis. Dviračio pavaros perjungimas turi būti vykdomas sklandžiai, tolygiai ir greitai. Pavaros tai yra svarbus elementas, kuris jums padės lengviau važiuoti sunkiai įveikiamu reljefu, todėl pasirinkdami dviratį atsižvelkite į tai koks gi yra dviračio pavarų mechanizmas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *