Populiarių gamintojų kalnų dviračiai

Kalnų dviračiai

Kalnų dviračiai šiais laikais yra laikomi vienais iš populiariausių tarp šios rūšies technikos. Kalnų dviračiai yra skirti važiavimui nelygiais keliais, be to, kalnų dviračiai gali tapti optimaliu sprendimu keliaujant užmiesčio keliais. Pagrindiniai kalnų dviračių skirtumai nuo kitų tipų dviračių:

  • Ratų diametras: paprastai jis būna 26 coliai;
  • Rėmas. Jis yra pakankamai tvirtas, tačiau jis yra nedidelis. Galima įsigyti kalnų dviratį, kuris yra pagamintas iš aliuminio arba titano lydinių;
  • Bėgių perjungimas. Daugeliu atveju bėgių perjungiklis būna ant vairo, tai yra optimaliausias sprendimas, kadangi dažnai yra važiuojama blogais keliais. Unikali stabdžių sistema kalnų dviračius paverčia praktiškai nepažeidžiamais esant didelio užterštumo ir krūvio sąlygoms.

Pasirenkant kalnų dviratį reikia savęs paklusti kokiomis apylinkėmis jūs ketinate važinėti, kokia ten yra kelių būklė. Labai svarbu yra nutarti kokio tipo jums reikia dviračio ir kokias charakteristikas jis turi turėti. Priklausomai nuo važiavimo tipo priklauso ir jūsų sėdynės patogumas, juk nuo to priklauso normali jūsų kojų kraujo cirkuliacija. O sėdynių formos ir dydžiai būna patys įvairiausi. Jei jūs renkatės kalnų dviratį lengvam pasivažinėjimui jums puikiai tiks minkšta ir patogi sėdynė, na o jei planuojate važinėti ekstremaliai, tai pasirinkite kalnų dviratį, kuris turi kietą ir siaurą sėdynę. Sėdynė turi būti reguliuojama trimis kryptimis. Dažniausiai kalnų dviračių rėmai yra gaminami iš plieno ir aliuminio lydinio. Pagrindinis kiekvieno gamintojo tikslas yra pagaminti dviratį, kuris būtų lengvas, tačiau tvirtas. Be to, nuo šių savybių priklauso ir kalnų dviračių greičio savybės. (daugiau…)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *