Trinkelių klojimas šaligatviuose

Tam, kad būtų padengta  kelio danga ir parko alėjos pastarąjį dešimtmetį  yra naudojamas labai populiarus variantas, tai yra  trinkelės.  Jos  ypatingai populiarios individualiose statybose.  Graži išvaizda, nesudėtinga technologija pagal kurią  yra  atliekamas trinkelių klojimas, paprastai atliekama  priežiūra suteikia galimybę šias trinkeles naudoti  tiek mieste, tiek ir  ūkyje  arba sode. Trinkelės  tai yra  tokios medžiagos, kurios  yra gaminamos   naudojant natūralų akmenį, tai yra  granitą, kvarcą arba betoną.  Pagrindinis  jų  skirtumas  nuo kitų plytelių tai  yra  jų geometrinė  forma.  Tai yra stačiakampio formos  trinkelės. Jos yra gaminamos  naudojant specialius  gamybos  metodus.  Trinkelės turi ne vieną  privalumą ir  visus  juos reikia paminėti. Visų pirma  tai yra  kokybiška ir technologiškai tvarkinga statybinė medžiaga.  Ji sumažina  finansines išlaidas, kadangi jos reikalauja  minimalios priežiūros. Be to, trinkelės  gali tarnauti  apie 30 metų.  Jos  yra atsparios įvairiems  neigiamiems  poveikiams, tai yra  fizikiniai, mechaniniai ir cheminiai faktoriai.  Be to, trinkelės yra ekologiškos, jos  neįkaista saulėje, neišskiria į atmosferą jokių kenksmingų medžiagų.  Kitas privalumas  jų estetiška  išvaizda, naudojami įvairūs  pigmentai medžiagai suteikia įvairius  atspalvius, o  spalva   su laiku neišblunka. Trinkelių klojimas reikalauja, kad medžiagos, įranga būtų  tinkamai naudojamos, būtų laikomasi taisyklių ir instrukcijų, kurios  yra  susijusios su keliais ir takeliais, kurie yra paminėti  techniniuose dokumentuose.

Trinkelių klojimas šaligatviuose tai yra tam tikrų darbų kompleksas, kai yra paruošiamas pagrindas, montuojama  danga ir visa tai yra supresuojama.  Kai yra atliekamas trinkelių klojimas turi  būti naudojami tam tikri  įrankiai. O tiksliau turi būti naudojami: guminiai plaktukai, statybinis  gulščiukas ir  liniuotė, šepetukas, kastuvas ir sodo grėblys, vibruojantis  trombavimas, karutis , taip pat turi būti  naudojamas šlifavimo aparatas, bei akmens pjovimo diskai, apsauginiai akiniai ir pirštinės. Niekas  nesiginčys  su tokiu teiginiu, kad kiekvienas turi daryti savo darbą, juk jis šį darbą moka geriausiai ir turi  visas reikiamas žinias. Žinoma, trinkelių klojimas gali būti  atliekamas savarankiškai, tačiau klausimas ar tai iš tiesų naudinga ir darbai  bus  atliekami be  broko. Tikriausiai, kad tai bus neįmanoma, todėl geriau šį darbą patikėti profesionalams ir  tokiu  atveju  visi darbai  bus  atliekami  pagal tam tikrą   eiliškumą ir svarbiausia, kad kokybiškai.

Trinkelių  klojimas yra sudarytas  iš kelių  būtinai  atliekamų darbų etapų.  Toje vietoje, kurioje bus klojamos trinkelės bus statomi kontroliniai  stulpeliai, bus  nustatoma kur nutekės  vanduo, kadangi turi   būti nustatomas  tinkamas paviršius.  Kai  bus atliktas žymėjimas jums reikės nuspręsti  ar  aikštelėje  pakanka žemės, jei jos  yra per daug tokiu  atveju yra  pašalinamas  gruntas, o jei jos trūksta tokiu  atveju yra pridedama daugiau.   Visa aikštelė yra  sulyginama naudojant grėblį, vėliau žemės  yra  supresuojamos. Taigi  atlikus  šiuos darbus yra  apskaičiuojamas pagrindo  aukštis, kadangi jis  turi būti aukštesnis 1-2 cm, nei suplanuotas lygis. Tai yra būtina, atsižvelgiant į tai koks  bus galimas  nusėdimas, kai bus atliekamas presavimas.  Niekada  nepamirštama  išmatuoti aukščio, ten kur bus beriamas  smėlis ir ten, tame  aukštyje turi  būti  pritvirtinama virvė. Ir štai pabaigoje yra beriama  smėlio pagalvė ir  kruopščiai  paskirstoma   su  grėblio pagalba,  žemės yra  užliejamos  vandeniu.  Jei lauke saulėtas oras, po kelių valandų yra išlyginamas profilis, jis turi būti lygus ir  švelnus.  Taip  visus  trinkelių klojimo darbus  atliktu specialistai, kurie išmano savo darbą, kadangi tik tokiu  atveju trinkelės  neiškils  į paviršių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *