Greitas ir paprastas vamzdynų remontas

Kaip ir kiekvienas daiktas namuose, taip ir vamzdžiai reikalauja priežiūros. Ištikusią vamzdynų problemą svarbu laiku pastebėti, o tada kreiptis į reikalingus specialistus, kurie galės įvertinti situaciją ir jums tinkamai padėti.  Vamzdynų remontas ne pats švariausias remonto darbas namuose. Ar įmanoma, kad vamzdyno darbai būtų atlikti švariai, greitai ir paprastai? Žinoma, jei kreipsitės į kvalifikuotus meistrus ir pasirinksite tinkamas vamzdynų taisymo detales, kurios užtikrins kokybišką , greitą ir švarų vamzdynų sutaisymą.

Šiandieniniai meistrai turi begales darbų, nes kiekvienuose namuose dažnai, kas nors sugenda ir klientai nori, kad remonto darbai būtų atlikti, kaip įmanoma greičiau. Tačiau taip pat kokybiškai, kad klientai liktų patenkinti ir problema būtų išspręsta. Tad tokiu  atveju tenka rinktis ir tokias detales, kurios leidžia atlikti darbus ne tik greitai,  bet ir kokybiškai, o taip pat nepaliekant netvarkos namuose šeimininkams.

Kalbant apie vamzdynų remontą viena iš labiausiai naudojamų detalių, kai sugenda vamzdynai yra remontinės movos – vamzdynų lauko nuotekų valymo sistemų jungiamosios dalys, jos yra gaminamos skirtingų išmatavimų ir tinka įvairios problemoms spręsti. Remontinėmis movomis yra sujungiami vamzdžiai. Jungiant vamzdžius jų nereikia virinti, kas prailgintų darbų trukmę, nes ne kiekvienas meistras tai sugeba atlikti greitai ir kokybiškai, o taip pat sujungiant vamzdžius nereikia papildomo sriegimo. Kai yra užveržiami remontinės movos užspaudimo žiedai, taip yra užtikrinamas sandarumas nuo, vandens, degalų, suslėgto oro ar alyvos. Visi šie veiksniai sumažina montažo sprendimus. Gaminamos remontinės movos gaminamos iš nerūdijančio plieno todėl yra universalios, naudojamos visų tipų vamzdžiams: variniams, cinkuotiems, necinkuotiems, PE vamzdžiams ir kitiems.

Remontinių movų panaudojimas yra labai platus, jas galite rinktis suskilus plieniniam, ketaus ar PVC vamzdžiui, sulūžus ketaus vamzdžiui, kai vamzdžiai sudaro kampą iki 4 laipsnių, kai vamzdis surūdijo ar laša, yra skylė ketaus ar plieniniame vamzdyje, vamzdžiai nesusijungia, nulūžo vamzdžio atšaka arba vamzdžiai nėra vienoje atšakoje. Movos yra gaminamos skirtingų išmatavimų tad tikrai rasite tinkamą savo vamzdynams.

Darbai atliekami greitai ir kokybiškai, dėl šių detalių nesudėtingo montavimo. Movos montavimui pakanka vieno žmogaus, montavimui nereikia galybės specialių ir brangių įrankių taip pat tai labai patogu, kadangi nereikia atjungti slėgio vamzdyne.

Vamzdynų remonto darbai bus atlikti skubiai ir patikimai, remontinių movų pagalba vamzdžiai yra jungiami lengvai, nereikia virinti ir sriegti. Jei vamzdis yra nepatogioje ir sunkiai prieinamoje vietoje, tai irgi ne problema, renkantis šias detales. Atsitikus avariniam įvykiui, šiuose atvejuose yra naudojamos tik remontinės movos, nes niekas kitas negali taip greitai sutvarkyti situacijos, be papildomos įrangos.

Kokių įrankių reikia naudojant remontines movas? Jums pakaks vos dviejų, tai įrankis metalui pjauti ir veržliaraktis. Sumontuoti movą gali net ir specialiai tam nepasirengęs asmuo, kadangi tai ypač paprasta sistema ir jai sumontuoti pakanka vos vieno žmogaus. Po atliktų darbų jums neteks ilgai ir nuobodžiai tvarkyti suremontuotos vietos, kadangi naudojant šias detales visi darbai yra atliekami švariai ir tvarkingai.

Renkantis remontines movas galite rinktis vienajuostes remontines movas ir dvijuostes remontines movas. Remontinės movos konstrukcijoje nėra atskirų dalių, kurios galėtų būti pametamos montavimo ar transportavimo metu. Visi sriegiai padengti teflonu, tad varžtai bus lengvai atsukami ir prisukami, kai to reikės.

edmesa 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *