Laiptų gamyba. Ką pataria specialistai?

Jei įsirenginėjate namus ir jie bus ne vieno aukšto, o dviejų, trijų ar netgi keturių. Jums be abejo prireiks laiptų, kad galėtumėte judėti tarp savo namo aukštų. Laiptai svarbi detalė kurią turite apgalvoti dar tik pradedant projektuoti namą. Nes dažna klaida yra kaip apie laiptus pradedama galvoti jau po projektavimo darbų ir tada susimąstoma kad laiptams buvo paskirta per mažai vietos name. Tačiau po suprojektuoto namo projekto, šaukštai jau po pietų. Tad projektuodami namą nepamirškite apie laiptus ir namo projekte paskirkite jiems pakankamai vietos, kad nebūtų kliūčių įsirengti tokius laiptus apie kokius svajojate visą laiką. Ir jei namo projektas bus tinkamai paruoštas tam niekas nesutrukdys ir nekils papildomų keblumų, kuomet rinksitės laiptų gamyba.

Kai namo projekte jau yra paskirta pakankamai vietos laiptams ir tau jau yra labai geras pirmas žingsnis. Tada antrasis žingsnis, jūs turite labai gerai pagalvoti, kokių laiptų jūs norėsite savo namuose, nes yra keletas laiptų tipų, kurie yra projektuojami tai: laiptai ant betoninės konstrukcijos, laiptai ant metalinės konstrukcijos, mediniai laiptai su medinėm laikančiom sijom, sąvaržiniai išlengvinti laiptai, stikliniai laiptai su metaline konstrukcija.

Iš šių visų kategorijų šiuo metu yra populiariausi laiptai: sąvaržiniai išlengvinti laiptai. Šie laiptai vizualiai bendrame namų interjere atrodo labai lengvai ir labai puikiai įsilieja į bendrą aplinką. Šie laiptai neturi laikančių sijų, tai viena iš priežaščių kodėl jie atrodo labai lengvi. Šių laiptų konstrukcija atlaiko įvairias apkrovas. Dar vienas labai geras šių laiptų pliusas yra tas, kad prireikus ar atsibodus galite pakeisti šių laiptų pakopas, ar tiesiog kai pakopos susidėvės jas galėsite pakeisti naujomis ir laiptai vėl bus kaip nauji. Šie išlengvinti laiptai šiuo metu yra numeris vienas tarp laiptų kategorijų ir klientai jau pamėgo šią konstrukciją.

Žinoma klasika ir jau seniai laiptų industrijose įsitvirtinę yra mediniai laiptai su medinėm laikančiom sijom. Niekas nepaneigs, kad medis yra tinkamas visuose namuose. Medinių laiptų konstrukcija yra gaminama ant dviejų krokodilinių sijų arba viena pakopos pusė įleidžiama į laiptų siją, o kita montuojama ant krokodilinės sijos. Taip pat mediniai laiptai turi daug įvairių tiek konstrukcinių tiek dizaino elementų. Mediniai laiptai gali būti gaminami atviri, taip gali būti gaminami ir uždari. Dar mediniai laiptai gali būti su posūkių arba aikštele arba visai paprastas sprendimas būtų tiesūs mediniai laiptai. Tai pat šiems laiptas galima rinktis įvairią medieną, jei jums patinka ąžuolas, galite rinktis ąžuolą. Ąžuoliniai laiptai yra be galo atsparūs ir tarnaus jums tikrai ilgą laiką, žinoma į ąžuolinius laiptus reikės šiek tiek daugiau investuoti, nei į kitos medienos laiptus. Taip pat dar galite rinktis klevo laiptus, arba uosio laiptus, rečiau yra renkamasi raudonmedžio, beržo ar skroblo laiptai. Viskas priklauso kokių savybių jūs norite iš laiptų ir kokios spalvos bei medienos faktūra jums labiau tik namų ar biuro interjere. Šių laiptų gamyba nėra labai sudėtinga.

Jei jums netinkami nei sąvaržinia išlengvinti mediniai laiptai, nei mediniai laiptai ant medinės laikančios sijos, visada galite rinktis, visai ne medinius o stiklinius laiptus! Stikliniai laiptai atrodo išties subtiliai, nes ir turėklas ir pakopos yra gaminamos iš stiklo. Kad šiais laiptais nebūtų slidu lipti stiklas padengiamas specialia neslidžia danga, kad šie laiptai netaptų labai pavojingi, šie laiptai ne tik gražūs net taip pat yra ir saugūs.

images317

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *