Kokią pastatų apšiltinimo medžiagą verta rinktis?

 Šiuolaikinė statybos rinka gali pasiūlyti labai didelį šiltinimo medžiagų pasirinkimą tarp kurių   labai  sudėtinga pasirinkti tą, kurios reikia. Juk  universalių  šiltinimo medžiagų nebūna, kadangi kiekvienam namo  elementui gamintojai pagaminta specialią  šiltinimui naudojamą medžiagą, kuri pasižymi tam tikromis savybėmis. Kokią  pastatų  apšiltinimo medžiagą verta  rinktis?  Viskas  yra paprasta, svarbiausia, kad izoliuojanti medžiaga būtų ilgaamžiška, kuo mažesnis  šilumos  pralaidumo  koeficientas tuo  mažesnio storio  turės  būti medžiaga. Taip pat yra svarbus  tokius parametras kaip  drėgmės  sugėrimas. Kuo  mažiau yra  sugeriama drėgmės tuo  atsparesnė  medžiaga  yra drėgmei. Taip pat reikėtų įvertinti koks yra  garų pralaidumas, kuo mažesnis parametras tuo geresnės  bus  šilumą  izoliuojančios savybės.  Medžiaga  turi  būti  biologiškai  atspari tokiam poveikiui kaip  puvimas.  Be to, pageidautina, kad ji  sugebėtų pasipriešinti liepsnai.  Labai svarbu, kad medžiaga būtų pasirenkama priklausomai nuo to kur ji  bus montuojama.  Šiltinimo medžiagos pasirinkimas priklauso nuo to  kokį pastato  elementą jums yra  būtina izoliuoti.  Galima  pasirinkti populiariausias medžiagas, tačiau galima  rinktis ir ne tokias populiarias, kurios  galbūt  nėra  taip dažnai naudojamos.  Pavyzdžiui, viena iš šiuolaikiškiausių medžiagų, kurios šiuo metu yra rinkoje tai  ekovata, kuri yra  ekologiška  ir gali  užpildyti net ir sunkiai pasiekiamus  tarpus.   Juk tai ir yra svarbiausia, kai yra pasirenkamos  oro tarpus  šiltinančios medžiagos.

Norint  tinkamai  apšildyti sienas yra naudojamos pačios  įvairiausios  šilumą izoliuojančios medžiagos, kurių pasirinkimas priklauso nuo to kokiomis ypatybėmis pasižymi siena.  Kai yra  apšiltinamos karkasinės  sienos  ekovata taip pat gali  tapti optimaliu pasirinkimu.   Dar vienas  svarbus  parametras yra tas, kad  ekovata  nėra  degi medžiaga, taigi ji neleis išplisti  liepsnai. Labai  svarbu, kad pasirenkant  šiltinimo medžiagą  ji būtų  tinkamo tankumo.  Ir ne visada  didelis  tankumas yra geriausias pasirinkimas, kadangi kartais  geriau pasirinkti mažesnį tankumą turinčias medžiagas.  Naudojamos šiltinimo  medžiagos privalo  išlaikyti visą  krūvį, kuris  atitenka jai.   Kokią pastatų  apšiltinimo medžiagą verta rinktis, kai yra  šiltinama  mansarda, jos  stogas.  Norint  tinkamai  apšildyti mansardą  taip pat gali  būti naudojama ekovata, kuri    gali būti naudojama  apšildant įvairius namo  elementus.  Ji nepadarys jokios žalos jūsų namo pamatams ir  stogui, kadangi ji nesiplečia po tam tikro laiko. Kai yra  izoliuojamos  daugiaaukščių namų perdangos gali būti naudojamos  ir mineralinės medžiagos, kurios  turi įvairų tankį. Būtinoji sąlyga  yra, kad būtų naudojama speciali  membrana iš šaltosios patalpos pusės.

Tikrai kokybiškos  šiltinimui naudojamos medžiagos  yra  gaminamos naudojant kokybiškas žaliavas, pavyzdžiui, tokia medžiaga kaip  ekovata  yra gaminama  tik naudojant  ekologiškas medžiagas, todėl ji tikrai nepadarys jokios žalos žmogaus sveikatai ir aplinkai. Tai yra  labai svarbu šiuolaikiškomis  sąlygomis.  Reikia pasirinkti  tokią medžiagą, kuri jums   suteiks  patogumo ir lengvumo  atliekant įvairiausius remonto  arba statybos darbus. Tačiau pilna sėkmė priklauso nuo to  kaip teisingai ji bus  sumontuota ir naudojama.  Kiekviena medžiaga  yra optimaliai pritaikyta  izoliacijai.  Gera  medžiagos  hidro izoliacija  gali statinio  elementus  apsaugoti nuo  skysčių poveikio, nuo vandens,  rūgščių ir šarmų.   Viskas  priklauso nuo to  kokie yra konkretaus  statinio reikalavimai, kokios medžiagos jam  yra reikalingos ir kada jūs galėsite jaustis patogiai.  Jei bus pasirinkta tikrai kokybiška medžiaga  skirta  montavimui ji  jūsų namą pavers dar patogesniu ir neleis  garams  ir šalčiui patekti į jūsų namo  konstrukciją.  Kokią pastatų apšiltinimo medžiagą  verta  rinktis priklauso  nuo koks  yra jūsų namas ir nuo to ko jūs siekiate pasikliaukite  savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *