Kam yra naudojamos laikinos tvoros?

Laikinos tvoros – tai aptvarai, skirti kontroliuoti visuomeninius įvykius. Saugumo sumetimais yra kontroliuojami žmonių priėjimai į tam tikrą objektą.
Žemių savininkai taip pat dažnai įsirengia arba išsinuomoja šias tvoras, kad galėtų laikinai aptverti savo turtą, kol jam bus sukurta nuolatinė struktūra. Šiems tikslams naudojamos laikinos tvoros gali skirtis savo svoriu, struktūra ir medžiaga.

Tam tikrais atvejais šios tvoros yra naudojamos kartu su didelio matomumo ryškiomis žymėmis (pavyzdžiui, oranžinė tvora), tam, kad būtų gerai matoma, pavyzdžiui, slidinėjimo trasos pabaiga ar pradžia. Šiuo atveju tvora gali būti pagaminta iš plastiko ir atvežama ritininiuose blokuose, kad būtų galima greičiau ir lengviau ją pasistatyti.

Apsaugos srityse (karinėse bazėse, nacionalinėse konferencijose, kur netrūksta protestuojančių žmonių ir kitur) yra naudojamos tvirto plieno laikinos tvoros, kurios tikrai nėra ritininės. Jos yra pastatomos kaip atskiri blokai ant tvirtų pagrindų.

Visada yra galimybė tvorą padengti nerūdijančia apdaila, tam, kad ji nerūdytų ir išlaikytų savo grožį, nes ir esant pastoviam lietui ar sniegui.

Laikinos tvoros yra naudojamos dar ir tais atvejais, kai yra statomas tam tikras ilgalaikis statinys ir prireiks laiko, iki kol statymas bus užbaigtas. Būtent todėl, daugelis naujų namų savininkų naudoja laikinas tvoras iki kol galės pasistatyti ilgalaikes. Taip pat laikinos tvoros labai praverčia ir, kai reikia laikinai aptverti baseiną. Tiesa, tvoros baseinams turi atitikti tam tikrus reikalavimus, tam, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų. Saugumo sumetimais šios tvoros dar yra naudojamos ir, pavyzdžiui, balkonuose, kol vyksta statybos ir dar nėra įrengti turėklai.

Viešųjų renginių metu (sporto renginiuose, paraduose, festivaliuose ir kitur)laikinos tvoros yra naudojamos skirtingais tikslais. Pavyzdžiui, zoologijos soduose tvoros būna skirtos, kad pro jas nepraeitų žmonės ir nepabėgtų gyvūnai. Mugėse šios tvoros yra naudojamos kaip vaikščiojimo vadovas, kai perkame bilietus ar užkandžius. Sporto renginiuose – naudojamos, kad žymėtų atskirų rungčių ribas.

Daugelis tvorų gamintojų ir tiekėjų gamina ir nuomoja laikinas tvoras pagal individualius klientų poreikius. Jei kyla klausimų, visos įmonės gali Jus konsultuoti nemokamai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *