Stogo šiltinimas – šiuolaikiškas apšiltinimo medžiagos

Jei Jūs manote, kad jūsų namai baigiasi ten kur baigiasi jūsų lubos, vadinasi labai klystate. Kadangi yra nustatyta, kad maždaug trisdešimt ar trisdešimt penki procentai namuose sukauptos šilumos būtent pasišalina per lubas arba kitai tariant per stogą. Tačiau galite per daug nesirūpinti, nes ši problema yra išsprendžiama, kadangi Jūsų stogas gali būti apšiltintas ir jūs galėsite tikrai gyventi šiltai. Geros naujienos yra tokios, kad jūs galėsite be vargo ir lengvai apsišiltinti stogą, kai pasirinksite jūsų namo stogui tinkančią izoliacinę medžiagą.

Jei jūsų stogas yra plokščias arba šlaitinis tikriausiai Jums reikės šiltintis poliuretano putomis. Poliuretano putomis stogai yra šiltinami iš lauko pusės, nes tai yra labai gera izoliacinė medžiaga, kuri užtikrins šilumą Jūsų namuose. Kai vyksta stogo šiltinimas iš lauko pusės. Šiltinamosios medžiagos klojamos tiesiai ant stogo gegnių arba ant monolitinio šlaito. Šiltinant poliuretano putomis galite būti ramūs, kad tai yra ekologiška medžiaga. Taip pat poliuretano putos puikiai izoliuoja šilumą, taip pat izoliuoja ir drėgmę. Ir taip pat galite būti ramūs kadangi poliuretano putoms yra nebaisūs ir temperatūrų svyravimai. Kai jūs savos stogą nusprendžiate šiltinti poliuretano putomis, šiltinant stogą putos ne tik laiko šilumą jūsų namo viduje tačiau ir izoliuoja garsą ir saugo nuo aplinkos triukšmo. Jei su poliuretanu nuspręsite šiltinti iš vidaus, šiltinimas vyksta ir medžiagos yra klojamos tarp stogo gegnių. Šiltinimo darbai gali būti atliekami bet kuriuo metų laiku ir yra nebaisios jokios oro sąlygos. Kai apsišiltinsite savo stogą jūsų namuose bus ne tik šilčiau, tačiau būsite apsaugoti nuo gatvės triukšmo, taip pat galėsite nepergyventi dėl drėgmės kondensavimosi.

Jei jūsų stogas yra šlaitinis ir su pastoge tokiu atveju rekomenduotina naudoti ekovatą, tai tokia šiltinimo medžiaga kuri puikiai izoliuoja šilumą. O be šilumos izoliavimo dar taip pat izoliuoja ir triukšmą kuris sklinda už namo ribų. Ekovata yra ne tik žalia medžiaga, nes yra ekologiška, tačiau eksploatavo yra ir ekonomišką, tad Jūsų stogo šiltinimas Jums kainuos galbūt ne tokius didelius pinigus. Be to, ši ekovata sumažina drėgmės kondensavimąsi, atspari ugniai ir pilnai pasiteisinusi Šiaurės šalyse. Galite rinktis ir ekovatatos tipą jų yra du: tai šlapiasis ir sausas. Taigi apšiltinimui galite rintis šlapią ekovatą ir sausą ekovatą.

Taip pat pastoges galima šiltinti ne tik su ekovata, tačiau tam taip pat gerai tiks ir polistireno granulės, kurios su specialia įranga ir stiprią jėgą yra įpučiamos ten kur jūsų stoge yra tušti tarpai, jos užpildo kiekvieną tuščią tarpelį. Oro tarpai stoge su polistireno granulėmis yra užpučiami siekiantys iki 5 cm pločio. Polistireno granulės atsparios temperatūrų pokyčiams, nepūva, neperšlampa, taip pat polistireno granulės daugelį metų išlieka kokybiškos ir nepakitusia struktūra. Jos nesukrenta ir nesudūlija.

Apšiltinę stogą ne tik gerai ne tik gerai izoliuosite stogo konstrukcijas, kad į vidų nepatektų šiltas arba šaltas oras, tačiau taip pat apsaugosite nuo įvairių alergenų, teršalų ir kvapų skverbimosi vidų. Apsisaugosite nuo pelėsio, įvairių vabzdžių įsiskverbimo. Šie apšiltinimo būdai apsaugos jūsų namus nuo drėgmės ir galimos kondensacijos rizikos. Apšiltinę stogą ne tik gyvensite šilčiau, tačiau taip ir ir kvėpuosite švaresniu oru, gyvensite tylesnėse patalpose. Tai ekologiška ir ilgaamžiška izoliacinė medžiaga.

Stogo šiltinimas – atsiperkanti investicija. Tai pajausite jau pirmąjį mėnesį gavę mokesčius už šildymo ar oro kondicionavimo paslaugas.

medium_sprayfoam1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *