Durų reguliavimas Vilniuje kartu su specialistu

Duris reguliuoti reikia, kai jaučiama, kad jos sunkiai „vaikšto“. Kitaip tarian, sunkiai atsidaro ir užsidaro. Durų reguliavimas Vilniuje dažniausiai yra daromas su specialisto pagalba, nes reikia įrankių, žinių ir tikslumo. Tik tiksliai žinodami ką reikia daryti, mokėsite durų reguliavimą. Teisingai atliktas durų reguliavimas Vilniuje vilniečiams gyvenimą iš tiesų palengvina. Tikrai daug maloniau vaikščioti iš vienos patalpos į kitą, kai durys negirgžda, kai jos nesipriešina. Juk duris darinėjant kartais taip nesinori trikdyti tylos ir tapti visų dėmesio objektu… net nejauku pasidaro. Todėl reikalingas durų reguliavimas Vilniuje.

Durų reguliavimas Vilniuje kartu su specialistu daromas dėl to, kad vaikščiojimas pro duris vėl būtų komfortiškas.

Kaip daromas durų reguliavimas Vilniuje kartu su specialistu?

Durų reguliavimui pasitelkiami šie pagrindiniai įrankiai:

  • šešiakampiai rakteliai (jų reikia įvairių dydžių);
  • paprastas ir kryžminis atsuktuvas;
  • replės;
  • plaktukas;
  • kaltas medžiui.

Dauguma šių įrankiu visiems pažįstami kaip penki rankos pirštai, ne tik vyrams, bet ir moterims. Tad kyla klausimas, ar tikrai verta samdytis specialistą? Verta, nes nepakanka turėti įrankius, reikia žinoti, ką su jais veikti, kai reikalingas durų reguliavimas Vilniuje. Durų reguliavimas yra tas procesas, kada tikrai reikia ir žinių, ir kruopštumo. Durų reguliavimui reikia tvarkyti durų varčią. Kitaip sakant, sutvarkyti, kad durys lengvai atsidarytų ir užsidarytų. To pasiekiama reguliuojant varžtus. Durų varžtai yra vieni horizontalioje padėtyje, kiti – vertikalioje. Reikia duru reguliavimaspriežiūrėti, kad visi būtų vienodai smarkiai susukti arba atpalaiduoti. Todėl visi varžtai turi būti sukami paeiliui po truputį, kol susivienodins. Tam ir reikalingi atsuktuvai. Durų lygumui patikrinti dar galima naudoti gulsčiuką. Judantis oro lašiukas puikiai parodo, ar durys nekreivos, ar visi darbai padaryti tinkami. Jei durys nebecypia, tai jų vyrių net ir sutepti nebereikia. Durų reguliavimo varžtai, štai kas yra svarbu, o vyrių tepimas tepalais / alyva, tai jau papildomas žingsnis.

O kam reikalingas kaltas medžiui? Su juo greičiausiai obliuojamos durys, jei jos ne itin atitinka durų staktos išmatavimus, pavyzdžiui, po žiemos, kai mediena būna išbrinkusi nuo drėgmės, ypač jei namai nebūna tinkamai ir reguliariai šildomi. Pasirodo, namuose esanti vidaus temperatūra daro nemažą įtaką durims.

O ar žinojote, kad yra du priešspyniai, kuriuos taip pat reikia sureguliuoti? Tai viršutinis ir apatinis priešspynis. Abu jie yra durų sudedamoji dalis. Abu susiję su paslauga Durų reguliavimas Vilniuje. Durų meistrai galėtų paaiškinti plačiau ir smulkiau apie tai, kaip vyksta durų reguliavimas, todėl verta dirbti kartu su jais arba bent pasikonsultuoti su jais, nes paskaičius internete įvairius straipsnius informacijos ir nuotraukų ne visada pakanka, kad darbų procesas būtų aiškus ir galėtumėte jį padaryti savarankiškai.

Iš esmės specialistai pasakytų, kad yra tam tikra tvarka, pagal kurią vyksta durų reguliavimas Vilniuje. Ji atrodo šitaip:

  1. varžtų reguliavimas;
  2. priešspynių plokštelių reguliavimas;
  3. galiausiai spynos spragtuko ir kaiščių sutepymas alyva.

Tokios eigos laikomasi ne šiaip sau, o dėl gero rezultato po darbų. Tiesa, jei reikia, dirbama ir su durų stakta. Ji turi tikti durims. Dėl to, kai perkamos naujos durys, tai dažniausiai perkama ir nauja stakta, kadangi į seną staktą pritaikyti naujas duris tikrai sudėtingesnis darbas. Ne vien spalvų atžvilgiu, bet ir dėl techninių dalykų. Sėkmės reguliuojant duris Vilniuje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *