Hermetiški stiklo paketai

Stiklo paketai

Be jokių abejonių jau pagamintas lango blokas negali būti įsivaizduojamas be stiklo paketo. Stiklo paketai užima pakankami didelį lango ploto erdvę ir, kai jis yra pasirenkamas yra būtina atkreipti dėmesį klimato sąlygų pakitimus, ar labai svarbi yra patalpa, kurioje bus montuojami stiklo paketai, kokiame aukšte jie bus montuojami, koks atstumas yra nuo triukšmingų gatvių ir visuomeninių vietų. Stiklo paketo techninės savybės gali būti keičiamos priklausomai nuo to kokio storio ir rūšies stiklas yra montuojamas. Šiuo metu egzistuoja ir yra naudojami šie stiklo paketai, tai yra tokie , kurie suteikia energijos apsaugą, taip pat apsaugo nuo saulės, jie gali būti lstiklo paketaiaminuoti arba net padažyti. Mūsų įmonė jums gali pasiūlyti aukštos kokybės stiklo paketus, kurie yra gaminami naudojant aukščiausios klasės stiklą. Jūs galėsite pasirinkti tokį stiklo paketą, kuris turi vienos arba dviejų kamerų stiklo paketą, tačiau jokiu būdu neverta pamiršti, kad šilumos izoliacija tai yra viena iš svarbiausių plastikinių langų funkcijų. Įprastas stiklas praleidžia šilumos ne daugiau kaip plytos, tačiau du kartus mažiau, nei betonas. Todėl mes jums norime priminti, kad pagal klimato sąlygas jums reikėtų naudoti dviejų kamerų stiklo paketus arba vienos kameros stiklo paketą. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti stiklo paketui, kuris turi energiją taupantį stiklą, o tai ypatingai aktualu šaltuoju metų laiku ir kai nuolat auga energijos kainos. Vienas iš svarbiausių šios problemos sprendimo būdų yra stiklinimas naudojant stiklo paketus, kurie   taupo energiją.

Tam, kad būtų gaunami kokybiški stiklo paketai yra naudojamas ypatingas stiklas, kuris yra apdorotas specialiomis cheminėmis reakcijomis. Tačiau kaip gi funkcionuoja stiklo paketai? Stiklai, kurie turi energiją taupančią dangą gali atspindėti šilumos spindulius, tai yra į jūsų namus gali patekti tik trumpieji spinduliai, tačiau jie neleidžia iš jūsų namų išeiti ilgąją šilumą, kurią skleidžia šilumos prietaisai. Šilumos periodu į jūs namus bus grąžinama apie 90 procentų šilumos bangų. Paprasčiau kalbant stiklo paketai padarys taip, kad žiemą jūsų namuose bus šilčiau, o vasarą šalčiau. Taip pat stiklo paketai, kurie taupo energiją turi vieną kamerą ir atitinkamai jie yra lengvesni, jūsų lango bloko tarnavimo laikas bus ilgesnis, o tai yra ypatingai aktualu jei yra labai didelės konstrukcijos. Stiklo paketai yra sudaryti iš dviejų arba trijų stiklų, tarp kurių yra hermetiška oro kamera. Jos plotis prasideda nuo 10 mm ir priklauso nuo stačiakampio profilio, kuris dar kitaip yra vadinamas rėmu. Šis rėmas yra užpildytas medžiaga, kuri sugeria drėgme, tokiu būdu jūsų stiklai negalės suprakaituoti iš vidaus, ištraukdami drėgmės daleles iš erdvės esančios tarp jų. Kad būtų pagerintos šilumą izoliuojančios lango savybės stiklo paketai gali būti užpildom i dujomis. Kadangi stiklas tampa visiškai hermetiškas, todėl nereikia trinti jo vidinio paviršiaus.

Šiuolaikiški stiklo paketai, tai yra stiklinė pagal perimetrą hermetiška konstrukcija, kuri yra sudaryta iš dviejų arba trijų stiklių, kurie tarpusavyje yra atskiriami tarpais, kurie yra užpildyti sausu oru arba inertinėmis dujomis. Stiklo paketai tai yra hermetiška kompozicija, kuri pasižymi aukštomis šilumos ir garsą izoliuojančiomis savybėmis, todėl ji yra naudojamai labai dažnai. Stiklo paketai turi būti pasirenkami labai atsakingai. Nuo to priklausys jūsų patogumas ir saugumas. Juk būtent stiklo paketas bus atsakingas už jūsų lango savybes, tokias kaip garso izoliacija ir šilumos izoliacija jūsų patalpoje. Tinkamas stiklo paketo pasirinkimas jūsų namus pavers patogiais ir saugiais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *