Kodėl verta rinktis tvoros tinklus

Tvoros tinklais aptverta teritorija ne tik yra apsaugota, bet per ją ir matosi vaizdas, patenka saulės šviesa, kuri reikalinga augalams ar gyvūnams. Galite rinktis virinto tinklo tvorą, cinkuotos vielos tinklą, žalios vielos tinklą arba miškų ir magistralių tvoros tinklą.

Tvorų tinklai tinkami aptverti:
– parkų arba sodų teritorijoms,
– pastatams ir statybvietėms,
– mokyklų teritorijoms ir sporto aikštelėms,
– miškams,
– svarbių objektų apsaugai.
Tinklinės tvoros naudojamos ir laikiniems aptvėrimams bei prieigos kontrolei.

Pagal paskirtį tinklinės tvoros  skirstomos į:

  • virinto tinklo tvorą,
  • cinkuotos vielos tinklą,
  • žalios vielos tinklą,
  • miškų ir magistralių tvoros tinklą.

Tvorų tinklai šiuo metu yra pats populiariausias pasirinkimas. Taip yra todėl, kad jų kaina yra itin nedidelė, o suteikiamų privalumų daug: patvarumas, lengva priežiūra ir remontas, nesunkus tvoros montavimas, praktiškumas ir saugumas.Dar tvorų tinklai vertinami dėl to, kad:

  1. Tarnaus ilgus metus.

Tvoros tinklai padengiami PVC medžiaga – plastiku, kas užtikrina ilgalaikę tvoros išvaizdą ir kokybę, nes tvora mažiau rūdys, bus gražesnė. Suvirintos ar pintos cinkuotos vielos tinklas yra padengtas žalios spalvos plastizoliu, todėl tinka bet kokio klimato zonai. Tokios tvoros neveikia gamtos sąlygos, tad ilgus metus nereikės jai skirti jokių papildomų išlaidų.

  1. Universalūs

Tvorų tinklai gali būti naudojami žemės sklypų, sodybų, privačių namų valdų, sporto aikštelių, statybviečių, ūkių, padidintos apsaugos objektų, kelių, miškų, įvairių didelių plotų aptvėrimui. Tvoros tinklai yra patogūs tuo, kad galite suformuoti bet kokią aptvėrimo trajektoriją, o kitokios rūšies tvoros nepasižymi dideliu lankstumu. Pinto bei virinto tinklo tvora gali būti tiek ilgalaikis, tiek trumpalaikis aptvėrimo sprendimas. Akučių diametrą bei vielos storį galima rinktis pagal savo poreikius. Geriausia yra rinktis tvorą, kuri būtų padengta tam tikru sluoksniu (pavyzdžiui, cinku). Tvorų tinklai tinka bet kokio klimato zonai, nes yra specialiai apdoroti cinku.

  1. Saugūs.

Jei tvoros tinklai reikalingi apsisaugojimui nuo laukinių žvėrių, apsauginei tvorai bus taikomi stipresnės struktūros tvoros parametrai. Tuomet tvorą reikės padengti didesniu cinko ar kitos dangos sluoksniu.

  1. Nebrangūs

Tvoros tinklai – geriausias sprendimas tveriantiems itin didelius plotus, kai reikalinga daug tvoros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *