Lecitinas sklandžiai Jūsų nervinės sistemos veiklai

lecitinasLecitinas, tai yra labai svarbi medžiaga žmogaus organizmui, tai yra vertinga mūsų audinių, širdies, smegenų ir nervinės sistemos statybinė medžiaga. Lecitinas būna gyvulinės arba augalinės kilmės.  Gyvulinės kilmės lecitino yra daug kiaušiniuose, žuvyje, kepenyse, o štai augalinio lecitino , kuris yra naudingesnis žmogaus organizmui  daugiau yra sojoje, riešutuose, ankštinėse kultūrose.

Lecitinas yra būtinas mūsų organizmui, kadangi nors mūsų organizmas jį ir perdirba, tačiau tik labai nedidelį kiekį, kuris yra būtinas žmogaus organizmui per parą. O kadangi mūsų kasdieniniame racione lecitino taip pat būna  pakankamai mažai, taigi lecitino nepakanka mūsų organizmui. Todėl labai dažnai tenka  kiekvieną dieną vartoti lecitino maisto papildus.

Lecitinas užtikrina visos žmogaus  nervinės sistemos maitinimą, juk apie 30 procentų smegenų ir  17 procentų nervų yra sudaryti iš lecitino. Jei žmogaus organizmui nepakanka lecitino, tai dažnai tampa  dirglumo, nuovargio, nemigos, nervinio išsekimo, prastos atminties ir išsiblaškymo priežastis. Visi šie simptomai gali būti minimalūs jei jūs pradėsite reguliariai vartoti lecitino maisto papildus ir jūsų  nervinė sistema veiks tiksliai kaip laikrodis. Žmogaus širdis labai skiriasi nuo kitų žmogaus organizmo vietų, kadangi joje yra daugiausia lecitino.  Todėl labai tikslingą yra vartoti lecitiną, jei jūs norite išvengti infarkto arba lecitinas gali būti vartojamas periodu po infarkto, kai jau vyksta reabilitacija.

Be to, lecitinas gali išlaikyti cholesterolį tirpioje būklėje ir neleidžia jam kauptis kraujagyslių sienelėse ir taip pat padidina hemoglobino kiekį kraujyje. Būtent todėl yra labai svarbu reguliariai vartoti lecitiną. Lecitinas taip pat daro teigiamą poveikį žmogaus imuninei sistemai, taip pat lecitinas gali padėti išvengti onkologinių ligų. Žinoma daugelis žmonių yra girdėję žodį lecitinas, tačiau tikrai ne visi žino koks jis yra naudingas žmogaus organizmui. Taigi jei jūs norite pagerinti savo sveikatą, norite jaustis geriau lecitinas tai jums padės padaryti, tačiau yra būtina žinoti kad nereikia perdozuoti lecitino, kadangi tai taip pat nėra gerai. Juk visur reikia laikytis auksinio viduriuko ir  tada jūs galėsite pajausti maksimalų poveikį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *