Medinės pavėsinės

Norėtume jums pasiūlyti tokį patogų ir stilingą daiktą – medinę pavėsinę. Statant sodą, ar užmiesčio vilą geriausiai yra pagalvoti apie pavėsinės statymą, šulinio kasimą, ir kitų ūkinių pastatų statymą. Tik taip jūsų rezidencija atrodys harmoningai ir stilingai. Medinės pavėsinės ir paviljonai visada buvo būtinas dalykas turint nuosavą namą ar sodą. Medinės pavėsinės buvo visada mėgstamos kūrybingų ir meniškų žmonių. Čia jie gali mėgautis tylumą ir ramybe, kas jiems padeda susikaupti. Medinės pavėsinės yra nuostabiausias bet kokio sodo ar sodybos landšafto papildymas. Šiuo metu Lietuvoje populiarios labai įvairių stilių medinės pavėsinės. Dabar Lietuvoje jau galima pastebėti japoniško stiliaus pavėsinės, yra pavėsinių kurios tarsi žiūri į tam tiktą objektą arba pavėsinės virš vandens iki kurių galima prieiti tik perėjus per gražų medinį leptelį. Pastaruoju metu vyrauja nuomonė, kad medinės pavėsinės naudingos ne tik vasarą, bet ir žiemą, kadangi atsiranda vis daugiau žmonių kurie naudojasi jomis ir šaltuoju metų laikų. Kad žiemą pavėsinėje būtų jaukiau ir šilčiau, ją galima gaminti uždarą, arba įstiklintą.medines pavesines

Medinės pavėsinės, jei jūs apsisprendėte statyti hermetišką variantą, puikiai apsaugos jūs nuo vėjo, medinės sienos skleidžia nuostabų spygliuočių medžių kvapą, ir židinys viduje tikrai sudarys jaukią atmosferą. Naujųjų metų naktį labai gražiai atrodo pavėsinė papuošta įvairiomis margaspalvėmis elektrinėmis girliandomis. Tokioje medinėje pavėsinėje labai linksma švęsti bet kokį linksmą įvyki su draugais. Medinės pavėsinės soduose ir sodybose vis labiau populiarėja. Pavėsinių populiarumas surištas su tuo, kad žmonės vis labiau nori apsupti save komfortu ir aprūpinti poilsiu savo kūną bei sielą. Medinės pavėsinės atrodys nepriekaištingai ir estetiškai jei jas statys profesionalai. Tokiu atveju pavėsinė taps pagrindiniu sodybos ar sodo papuošalu. Mes galime jums pasiūlyti pagal jūsų norą atviras, dalinai uždaras ir pilnai uždaras pavėsines. Visos medinės pavėsinės dalys gaminamos su ypatingu atsargumu ir turi griežtą geometrinę formą. prieš pradedant gaminti ir statyti pavėsinę, jos projektas pirmiausiai aptariamas su klientų iki smulkiausių detalių, tik po to galima pradėti gamybą ir statybą. Su klientu aptariamos visos detalės, tai yra stogas ir jo dengimo medžiaga, matmenys, dekoratyvinis apdengimas ir visos medžiagos iš kurių bus statoma pavėsinė. Medinės pavėsinės turi begalybę formų ir ribojasi jos tiktais fantazija.

Medinės pavėsinės visada yra labai gražu, taip pat ekologiška ir patogu. Būtent jos statomos žalumos apsuptyje ir maloniai kviečia pailsėti, pakvėpuoti grynu oru. Netgi gražiausias ir komfortiškiausias namas, pastatytas gražiausiame sode yra vis dėl to tik namas. Tačiau tik pastačius pavėsinę ji tampa centriniu sodybos objektu ir kviečia joje atsipūsti ir pabūti vienu du su gamta. Medinės pavėsinės pagamintos iš natūralios gyvos medienos gražiai įsipaišys į bet kokio landšafto dizainą, pareikalaus labai mažai vietos, bet pakeis visą sodo vaizdą. Medinės pavėsinės yra ne tik funkcionalus statinys, bet ir labai estetiškas pastatas jūsų sode. Iš visų architektūrinių pastatų soduose, ar sodybose, medinės pavėsinės užima antrąją vietą iškarto po namo. Idealus variantas yra namas ir pavėsinė pastatyti vienodame stiliuje. Namas ir pavėsinė pastatyti iš vienodų apvalių rastų sudarys nepakartojamą estetinį vaizdą. Aplink namą ir pavėsinę pasodintos gėlės, ir dekoratyviniai krūmai padės galutinį tašką susiliejant gamtos ir žmogaus kūrybingumui. Patikėkite savo pavėsinės statybą mūsų specialistams ir ji taps nuostabiausiu jūsų sodo ar sodybos papuošalu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *