Mokesčių grąžinimas iš Anglijos Lietuvoje? Tai, tai realu!

mokesciu grazinimasMokesčių grąžinimas iš Anglijos įmanomas net ir mokėjus tai šaliai priklausančius mokesčius. Mokesčių gražinimu iš Anglijos užsiimančios įmonės rekomenduoja užpildyti jų registracijos formą, iš kurios gausite visą reikalingą informaciją, kaip pradėti mokesčių susigrąžinimą. Norėdami sužinoti preliminarią grąžintiną sumą, pasinaudokite skaičiuoklės pagalba. Grąžinamų mokesčių suma priklauso nuo daugybės veiksnių, pvz., bendrųjų pajamų, išskaičiuotos pajamų mokesčio sumos, laikotarpio, kurį praleidote toje šalyje ir kt.  Iš anksto už paslaugas nereikės nieko mokėti: tik Mokesčių inspekcijai grąžinus mokesčius, bus atskaičiuotas paslaugos mokestis ir tuomet pinigai pravesti tiesiai į Jūsų asmeninę banko sąskaitą. Galite susigrąžinti didžiausią įstatymiškai įmanomą sumokėtų mokesčių dalį per trumpiausią laikotarpį už geriausią kainą.

Mokesčių gražinimui iš Anglijos reikalingi šie dokumentai (nesvarbu, jei visų jų neturite, nes tuo pasirūpins grąžinimu užsiėmusios įmonės):

  1. Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  2.  National Insurance numerio pažymos kopiją (jeigu turite);
  3. CIS registracijos pažymos-UTR numerį (jeigu turite). Net ir tuo atveju, jei nedirbote kaip self-employed, bet registravotės kaip „self-employed“, reikėtų pateikti UTR numerį;
  4. Dokumentus apie Jūsų pajamas:
  • P45 ir/ar P60 formas iš visų darbdavių (reikalingi originalai);
  • Mėnesinius pajamų išrašus („Subcontractor Monthly Statements“), jei dirbote kaip „self-employed”;
  • Paskutinius algalapius  iš visų darbdavių, jei neturite P45/P60 formų ar mėnesinių pajamų išrašų.

U.K. mokesčių inspekcija reikalauja iš visų, kurie turi CIS kortelę arba UTR numerį, atsiųsti metinę mokesčių deklaraciją iki spalio 31 dienos. Jeigu jos neišsiųsite mokesčių inspekcijai, gausite baudos kvitą.

Pasirinkite vieną iš dokumentų pateikimo būdų:

 

1 būdas. Dokumentus galite atsiųsti:

– registruotu paštu: RT Tax, Laisvės Al. 67, Kaunas, 44304

– arba išsikvietę siuntų tarnybą. Kurjerio iškvietimo tel. 8 700 55 700. Užsakydami kurjerį nurodykite kodą: „tax  refunds 10583“. Už kurjerio paslaugas Jums mokėti nereikės.

2 būdas. Dokumentus galite atnešti į artimiausią mokesčių gražinimo iš Anglijos paslaugas teikiančią įmonę, veikiančias visoje Lietuvoje.

 

Jūs galite kreiptis dėl mokesčių grąžinimo iš Anglijos kai tik grįžtate į savo gimtąją šalį, net jeigu mokestiniai metai dar nėra pasibaigę. Jeigu planuojate sugrįžti į Jungtinę Karalystę tais pačiais mokestiniais metais, tokiu atveju geriau palaukti finansinių metų pabaigos (finansiniai metai Jungtinėje Karalystėje trunka nuo balandžio 6 dienos iki kitų metų balandžio 5 dienos).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *